ZpětVycentrovat mapu

Asistenti učitelů

Nabídka práce na volnou pozici pro Mateřská škola Morkovice, příspěvková organizace, okres Kroměříž.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: 17. listopadu 720, Morkovice-Slížany, 76833
  • Přidáno: 27. 7. 2024

Asistenti učitelů:

UpresnujiciInformace(Pracoviště Morkovice
- Náplň práce: spolupráce s učitelem na přímé výchovné a vzdělávací činnosti (nejen) u dítěte se speciálními vzdělávacími potřebami, pomoc při komunikaci mezi učiteli a dětmi a při komunikaci mezi učiteli a zákonnými zástupci dětí. Podílení se na bezproblémovém chodu MŠ (estetická činnost, organizace a zajišťování akcí spojených s MŠ). Jedná se převážně o přímou výchovnou činnost s integrovaným dítětem se SVP.
- Požadavky: minimálně SŠ s maturitou zaměřenou na výchovu a vzdělávání dětí nebo kurz pro asistenty pedagoga, Výpis z rejstříku trestů
- Pracovní doba i specifika práce budou řešeny při kontaktu s uchazečem, zkrácený úvazek 25,5 hod./týden, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Kontakt telefonicky (pan Musel, tel: 573 370 060), příp. své písemné žádosti s strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ms-morkovice@seznam.cz.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 16 000 – 18 000 Kč/měsíc

* povinná položka