ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro ISCAREX, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Třebovská 115, Ústí nad Orlicí (Hylváty), 56203
  • Přidáno: 15. 10. 2022

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(Jsme firma zaměřená na prodej kovoobráběcích nástrojů ISCAR a podpůrných produktů kovoobrábění, zejména upínacích systémů, maziv, chladících a řezných kapalin.
Do našeho týmu hledáme nového obchodního zástupce, který bude pečovat o stávající zákazníky a nebojí se oslovit jakékoli potenciální a nové zákazníky.

Náplň práce:
  - Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků (kontaktování zákazníka přímo v jeho sídle, řešení technických problémů).
  - Technická podpora zákazníkům.
  - Péče o přidělené stávající zákazníky, udržování aktivního a pravidelného kontaktu a rozvíjení další
    spolupráce.
  - Podpora marketingových aktivit, realizace připravených promoakcí.
  - Reporting dat - pravidelný monitoring a analýza informací zjištěných na trhu.

Požadujeme:
  - Zájem a motivaci pro obchodní činnost.
  - Technické znalosti strojírenství výhodou, případně Vás zaškolíme.
  - Prezentační a komunikační dovednosti.
  - Silná orientace na plnění cílů.
  - Spolehlivost, samostatnost.
  - Časovou flexibilitu.
  - Chuť učit se novým věcem.
  - Znalost práce na PC.
  - Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme:
  - Služební automobil.
  - Služební telefon a notebook.
  - Perspektivní práci se zajímavými produkty.
  - Odborný a kariérní rozvoj, včetně dalšího vzdělávání.
  - Dobrý kolektiv spolupracovníků.

Kontakt: e-mailem simunkova@iscarex.cz)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka