ZpětVycentrovat mapu

Operátor/ka skladu - brigáda - Trhový Štěpánov

Nabídka práce na volnou pozici pro RABBIT Trhový Štěpánov, a.s..

  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Trhový Štěpánov,
  • Přidáno: 17. 6. 2024

Náplň práce

naskladnění a vyskladnění zboží
příjem a kontrola zboží, kompletace objednávek
práce s manipulační technikou
fyzická kontrola obalů

Kontakt
Antonín Gregor
Telefon: 724 918 011 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: antonin.gregor@rabbit.cz
Pozice:
 Operátor/ka skladu - brigáda - Trhový Štěpánov
Místo pracoviště:
Trhový Štěpánov
Směnnost:
2 směny
Pracovněprávní vztah:
 DPP
Pracovní poměr:
 Pracovní smlouva
Hodinová mzda:
 135  Kč / hod
Benefity
Volná místa přímo v centru města
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Motivační finanční ohodnocení
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Školení (profesní rozvoj)
Nabízíme
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
Zaměstnanecké benefity
Požadujeme:
 způsobilost pro práci s potravinami, znalost práce s manipulační technikou, dobrý zdravotní stav
Spolehlivost
Samostatnost