ZpětVycentrovat mapu

Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací

Nabídka práce na volnou pozici pro GORDEX spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Brněnská 1987/61, Prostějov, 79601
  • Přidáno: 14. 9. 2024

Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací:

UpresnujiciInformace(Bližší informace poskytne Ing. Tomáš Smékal tel.: 721 792 679, email: smekal@gordex.cz.
Náplň práce: vedoucího servisu bude řídit servisní opravy, rozdělovat zakázky, určovat prioritu zakázek . Dále bude připravovat podklady pro pojistky a reklamace.  K dispozici bude mít tým cca 10 servisních mechaniků plus pracovníky skladu náhradních dílů. Na pozici je vhodný člověk, který má psychickou odolnost, je komunikativní, umí řídit sebe i ostatní a má pozitivní přistup k řešení problémů.
Požadujeme: technické znalosti a praxi v oboru, ŘP sk. B (sk. T výhodou), znalost práce na PC, organizační schopnosti, schopnost vést kolektiv, komunikativnost, zodpovědnost.
Výhody: služební vůz i pro osobní účely, mobilní telefon, notebook, 25 dní dovolené, motivační hodnocení, možnost profesního růstu, školení v ČR i v zahraničí.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon721 972 679