ZpětVycentrovat mapu

Prodavači smíšeného zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro Jednota, spotřební družstvo Hlinsko.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: náměstí Dr. Tošovského 36, Proseč, 53944
  • Přidáno: 12. 6. 2024

Prodavači smíšeného zboží:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Proseč
NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží, obsluha, přejímka, ošetřování a skladování zboží, práce na pokladně, práce s penězi, práce s lidmi, účtování cen, administrativa na prodejně, práce s pokladním systémem, kontrola kvality a záruční doby u zboží, dodržování předpisů v oblasti bezpečnosti práce, hygieny, cenových předpisů
POŽADAVKY: vstřícnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochota učit se novému
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, doplňkové penzijní spoření - příspěvek, rekreace, bezúročné půjčky, další mzda, mimořádné odměny, podíly na H.V., sick days.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7 do 15 hod. nebo na e-mailové adrese.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola