ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro Aerotech Czech s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dr. Sedláka 763, Klatovy, 33901
  • Přidáno: 10. 7. 2024

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů:

UpresnujiciInformace(KOHO HLEDÁME?
Hledáme nadšeného CNC soustružníka pro letecký průmysl! Máte vášeň pro precizní obrábění? Tato pozice je pro Vás!

CO BUDETE DĚLAT?
"Budete se podílet na přesném obrábění dílů pro špičkové letecké motory.
"Po zaškolení budete pracovat samostatně na CNC.
"Vaší odpovědností bude měření a kontrola dílů.
"Budete provádět korekce nástrojů.
"Připravíte stroje k jednotlivým operacím a budete provádět jejich přestavby.
"Pravidelně budete kontrolovat a udržovat stroje a pracoviště dle plánů

URČITĚ NÁS U VÁS POTĚŠÍ:
"Vyučení v některém z oborů pracujících s kovem
"Dobré odborné znalosti ve spojení se stroji
"Zkušenosti s prací s nástroji a měřidly

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: nástupní mzda dle zkušeností, kompletní zaškolení, závodní stravování, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

KONTAKT: e-mailem, telefonicky)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 31 000 – 48 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon376 339 910, 734 745 151