ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Nabídka práce na volnou pozici pro SANBORN a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Třebíčská 1507/87, Velké Meziříčí, 59401
  • Přidáno: 16. 6. 2024

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti:

UpresnujiciInformace(na dobu určitou;
Náplň práce:  Měření a vyhodnocování na technické kontrole, obsluha měřících zařízení (3D…), seřizování specializovaných měřidel.
Požadujeme: Strojírenské středoškolské vzdělání, obsluha PC, zodpovědnost,spolehlivost, komunikační dovednosti. Programování CMM výhodou.
Příspěvek 15 000Kč/rok (cafeterie), roční odměny, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc,příplatky za práci přesčas, odměna za naplněnou docházku, zázemí stabilní společnosti,pružnou pracovní dobu.
První kontakt telefonicky nebo e-mailem;

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 30 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon566 503 722, 720 026 230