ZpětVycentrovat mapu

Obrábeč kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro P R O M O N T, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chemická 2122/3, Ostrava - Mariánské Hory (Ostrava), 70900, ČR
  • Přidáno: 7. 10. 2024

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici obráběč kovů
Pracovní náplň:
 obsluha standardních obráběcích strojů – soustruh, karusel, fréza – kusová výroba
 Běžná provozní údržba stroje
 čtení výkresové dokumentace
 práce na přípravě materiálu, měření
Kvalifikační požadavky – požadujeme:
 min. SOU – vyučení
 základní znalost měření a práce s měřidly (posuvka, mikrometr, kalibr)
 dodržování technologické kázně
 manuální zručnost, spolehlivost, důslednost,
 samostatnost a aktivní přístup k řešení problémů
 technické myšlení (čtení a orientace v technické dokumentaci výhodou)
 ochota učit se novým věcem
 ŘP skup. B výhodou

Nabízíme:
• zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe
• bonusy a odměny
• 5 týdnů dovolené
• jednosměnný ranní provoz
• zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní ryze české akciové společnosti
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na stravování formou stravenek
• příspěvky na dětskou rekreaci
• příspěvky na dopravu
• možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Nástup možný ihned.

* povinná položka