ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro DÍTĚ LOGISTIC s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Kladská 1082/67, Hradec Králové (Slatina), 50003
  • Přidáno: 29. 8. 2019

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(CZ-ISCO: 83443  Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
SKLADNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: DÍTĚ LOGISTIC s.r.o., Kladská č.p. 1082/67, Slezské Předměstí, 50003,  Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: skladová manipulace, nakládka a vykládka palet v rámci pracovní činnosti, příp. údržba areálu budov, trávníků ap.
- Požadujeme: samostatnost, dochvilnost, zodpovědný přístup ke svěřené pracovní činnosti, praxi na VZV (příp. zaškolíme), bezúhonnost
- Nabízíme: příspěvek na stravování, profesní vzdělávání
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailovou adresu: lubor.dite@ditelogistic.cz nebo volejte v čase 7:30-16:00 na tel. číslo 602 240 095, kontaktní osoba: Dítě Lubor)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 24 000 – 27 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 240 095