ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro GARED s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Družstevní 278, Solnice, 51701
  • Přidáno: 21. 6. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Kontakt telefonicky od 9:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem na adresu bartakova@gared.cz.

Požadujeme:
- min. SOU
- fyzická zdatnost (stání, chůze)
- pracovitost a manuální zručnost
- zodpovědnost za kvalitu a efektivitu výroby
- organizační schopnosti
- znalost práce na PC
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost soustředění, komunikativnost
- kultivovanost, schopnost spolupráce
- výhodou znalost obsluhy VZV.

Náplň práce:
- obsluha a údržba strojů a strojních zařízení pro výrobu (zaškolíme)
- příprava materiálu
- manipulace s materiálem, polotovarem a výrobkem
- měření výrobků, zaznamenávání a sledování naměřených hodnot
- průběžná kontrola kvality vstupních materiálů, meziproduktů, výrobků
- údržba stroje (pravidelná údržba stroje podle předpisů a její evidence - zaškolíme)
- dodržování BOZP, norem
- odpovědnost za stav a chod zařízení
- vedení dokumentace související s výrobou.

Nabízíme:
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- stravné 70,- Kč/den.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon607 104 849