ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Nabídka práce na volnou pozici pro Bosch Powertrain s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: němčina aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: Pávov 121, Jihlava (Pávov), 58601
  • Přidáno: 2. 5. 2024

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
Zpracovává konstrukční podklady dle potřeb výrobního úseku v rámci zodpovědnosti Zpracovává konstrukční podklady při změnách a úpravách výrobků a přípravků
Spravuje výkresovou dokumentaci
Provádí toleranční výpočty a prošetřuje konstrukční řešení
Pracuje se softwarem pro správu dat výrobků
Spolupracuje na řešení konstrukčních problémů vyplývajících z požadavků na zajištění kvality výroby, navrhuje úpravy konstrukční dokumentace za účelem standardizace dílců a odstranění chyb
Vypracovává rozbory, studie a projekty pro podporu přidělených oddělení s cílem maximální racionalizace procesu
Spolupracuje na analýzách výsledků vývojových zkoušek a prezentuje výsledky těchto zkoušek

znalost technického kreslení, znalost systematiky konstrukční dokumentace

První kontakt e-mailem.

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 54 289 Kč/měsíc

* povinná položka