ZpětVycentrovat mapu

Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Nabídka práce na volnou pozici pro Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Ostrava
  • Přidáno: 27. 7. 2024

Odborní administrativní pracovníci a asistenti:

UpresnujiciInformace(Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete do 15.8.2024 na e-mail: info@mujmrnousek.cz, do předmětu uveďte: BACKOFFICE. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.
POŽADAVKY:  min. SŠ vzdělání s maturitou - ekonomika, účetnictví, administrativa; praxe v účetnictví nebo administrativě; výborná úroveň práce na PC (Word, Excel), s Internetem; ŘP sk. B a praxe v řízení podmínkou; požadujeme pečlivost, spolehlivost, samostatnost, vysokou odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu

NÁPLŇ PRÁCE:
- pracovní doba pondělí až pátek od 8:00 do 16:30 hod (bez možných změn)
- příprava účetních dokladů pro účetní, vedení pokladny,
- administrativa firmy, příprava a evidence smluv,
- zpracování a evidence podkladů v rámci BOZP,
- organizace školení pro zaměstnance,
- správa a inventarizace firemního majetku a technicko-administrativní správa a vedení dokumentace k budovám,
- komunikace s pobočkami, zaměstnanci,
- zajišťování dalších úkolů dle pokynů vedoucího.

NABÍZÍME:
- zajímavou, rozmanitou a samostatnou práci na HPP - plný úvazek,
- 25 dnů dovolené,
- služební mobil a NB,
- zaměstnavatelem dotované stravování.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)