ZpětVycentrovat mapu

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Nabídka práce na volnou pozici pro DEYMED Diagnostic s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kudrnáčova 533, Hronov, 54931
  • Přidáno: 10. 7. 2024

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby):

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: balení hotových výrobků, uskladnění, nakládka; zajištění činností spojených s expedicí výrobků k zákazníkovi; koordinace činností spojených s nakládkou a vykládkou dodávek; práce s průvodní dokumentací k výrobkům; komunikace s výrobou, obchodním oddělením a dopravci; příjem zboží.

Požadavky: oprávnění na VZV výhodou (možné zajistit po nástupu); samostatnost, zručnost, pečlivost; fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost; zkušenost s prací ve skladu výhodou; uživatelská znalost PC.

Zaměstnavatel nabízí: perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti, velkou škálu firemních benefitů, práci v příjemném prostředí, pružnou pracovní dobu, plně hrazené přesčasy.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@deymed.com)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)