ZpětVycentrovat mapu

Pomocní kuchaři

Nabídka práce na volnou pozici pro Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Roháčova 2968, Dvůr Králové nad Labem, 54401
  • Přidáno: 27. 7. 2024

Pomocní kuchaři:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
" schopnost týmové práce a spolupráce
" samostatnost a pečlivost
" svědomitost a zodpovědnost
" smysl pro pořádek a čistotu
Náplň práce:
" pomocné práce při stravování klientů, zaměstnanců a ostatních strávníků v souladu s platnými hygienickými předpisy
" úklid stravovacích prostor v souladu s platnými hygienickými předpisy a provozním řádem organizace
Velikost pracovního úvazku: plný úvazek při nerovnoměrně rozvržené pracovní době
Plat: 3. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe od 19.550,- Kč do 20.230,- Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + příplatky za víkend + mimořádné odměny + příspěvky z FKSP na penzijní připojištění a na obědy, 5 týdnů dovolené
Nástup: možný ihned.
Přihlášky se svým životopisem zasílejte: elektronicky na adresu sklad@domovdknl.cz nebo poštou na adresu Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem.
K životopisu přiložte souhlas se zpracováním osobních údajů, který najdete na webových stránkách www.domovdknl.cz.
Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí stravovacího úseku paní Zuzana Polešenská, tel.: 499 321 891, 605 352 855, sklad@domovdknl.cz

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola