Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro CharitaTábor.

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Klokotská 114/2, Tábor, 39001
  • Přidáno: 11. 9. 2024

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(Upřesňující informace:
Vhodné pro absolventy a OZP !!!
- Popis pracovní pozice:
" sociální, psychologická i právní podpora rodin s ohroženými dětmi
" poradenství pro rodiny s ohroženými dětmi do 18ti let, žijící na území města Tábora či v jeho okolí
" spolupráce s OSPOD v rámci podpory rodin s ohroženým dítětem
" administrativa spojená s výkonem práce
" příprava a vedení konzultací, jejich zápisy do elektronické databáze
" individuální plánování dle potřeb uživatelů služby
" jednání v zájmu klienta s dalšími institucemi, psaní zpráv pro jiné organizace
" úzká spolupráce s ostatními kolegy
Požadujeme:
" VŠ, VOŠ - odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.
" znalost zákona o sociálních službách a povědomí o standardech kvality sociálních služeb
" trestní a morální bezúhonnost
" komunikační a organizační dovednosti
" samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup
" aktivní práci na PC (Excel, Word, internet)
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
" respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
" ztotožnění se s cíli a posláním organizace

Zaměstnanecké výhody:
- " pravidelná supervize
" práce v zařízení s dvacetiletou historií
" 5 týdnů dovolené
" profesní vzdělávání
" benefity pro zaměstnance
Kontakt:e-mailem)

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné