ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro FOMA BOHEMIA spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jana Krušinky 1737/6, Hradec Králové, 50002
  • Přidáno: 27. 7. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Požadujeme vyučení v technickém oboru.
Pracovní náplň:
Zajišťování provozu, údržby a oprav energetických zařízení, klimatizace, chladících kompresorů a parních kotlů. Svářečský průkaz-vítán, topičský průkaz - vítán
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rehabilitace, parkoviště pro zaměstnance, benefitní karta, náborový příspěvek, příspěvek na dopravu
Po zapracování plat cca. 26.500 + příplatky za směnnost + náborový příspěvěk.
Zaměstnavatele lze kontaktovat emailem, upřednostňuje se zaslání životopisu.  )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 24 800 – 26 500 Kč/měsíc

* povinná položka