Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Nabídka práce na volnou pozici pro CHOCOLAND a.s..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Ovčárecká 305, Kolín, 28002
  • Přidáno: 2. 7. 2024

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních):

UpresnujiciInformace(První kontakt:
Ružičková Martina, tel.: 602 267 302
e-mail: martina.ruzickova@chocoland.cz
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií.

Pracovní náplň:
- zajištění chodu firemní recepce od pondělí do pátku - jedná se pouze o odpolední směny po - pá od 15:00 - 22:00 hod.
- administrativní činnost, prodej firemních výrobků
- odpovědnost za facility agendu - předávání klíčů, evidence vozidel.

Požadujeme:
- zkušenosti na podobné pozici vítány
- znalost práce s MS Office.

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti
- flexibilitu, jedná se o dohodu o pracovní činnosti, takže směny po dohodě.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)