ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro MITOP, akciová společnost.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Pertoltická 142, Mimoň, 47124
  • Přidáno: 17. 9. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
- manuální zručnost, praxe v opravách, údržbě strojů, zařízení, budov apod.
- minimálně střední odborné vzdělání – vyučení
- platný řidičský průkaz skupiny "B"
- zodpovědnost a samostatnost, pracovitost, schopnost se učit novým věcem
- schopnost vykonávat placenou pracovní pohotovost (tj. mimo pracovní dobu)
- výhodou: svářečské zkoušky, znalost opravy strojů a zařízení
Náplň práce: činnosti spojené s opravou výrobních strojů, zámečnické práce, drobné opravy budov, interiéru, malířské práce, údržba venkovních prostor.
Činnost vhodná i  pro důchodce (m/ž).
Nabízíme:
+ příplatky a odměny za pohotovost
- pracovní doba 37,5 h/ týdně, ranní směna PO-PÁ  6 -14 hod.
- firemní automobil k dispozici v době pracovní pohotovosti
- 5 týdnů dovolené / rok
- stravenkový paušál v hodnotě stravenky 150 (tj. ca 1650Kč/odpracovaný měsíc) peněžní formou do mzdy
- pracovní smlouvu na pracovní poměr na dobu určitou, po osvědčení se na dobu neurčitou, plný (případně zkrácený) úvazek
Kontakt:
personální oddělení:
- osobně: vyplňte na vrátnici formulář pro uchazeče
- nebo zasílejte životopis emailem: mitopas@mitop.cz
- volejte mezi  6 -14 hodinou: telefon: 487 862 307, mobil:  775 881 851)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon487862307, mitopas@mitop.cz