Svářeč - pro místní uchazeče - mzda až 43.700,- Kč/měs. hrubého*

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Přerov), 702 00
  • Přidáno: 11. 9. 2024

Společnost s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou strojů pro technologie zpracování nerostných surovin rozšiřuje řady svých zaměstnanců a na hlavní pracovní poměr přijme svářeče s praxí.

Náplň práce:
- Sestavování jednotlivých částí výrobku, vyrovnávání, polohování, upínání
- Příprava a montáž zakázek dle výkresové dokumentace
- Manipulace s materiálem a výrobky

Požadujeme:
- platný svářečský průkaz CO2
- znalost čtení z technické výkresové dokumentace
- manuální zručnost a přesnost

Nabízíme:
- Celkovou hrubou mzdu při 180 hod./měs. až 43.700,- Kč
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Možnost čerpání týdenních záloh
- Pracovní oděv a obuv
- Zaškolení

Místo výkonu práce: okr. Přerov
DP564

* povinná položka