Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Nabídka práce na volnou pozici pro Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace.

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Hostovského 910, Hronov, 54931
  • Přidáno: 23. 6. 2024

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami):

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventky.
Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Možnost dalšího přivýdělku účastí na projektech, vedením kroužků, třídnictvím atd.

Náplň práce: výuka odborných předmětů elektro (elektronika, základy elektrotechniky, programování, výpočetní technika atd).

Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, bezúhonnost, vstřícnost a ochotu, zájem o učitelskou profesi.

Zaměstnavatel nabízí: stravenkový paušál; příspěvek na penzijní připojištění, kulturu a sport.

V případě zájmu očekáváme profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu maslikiewiczovaj@spsow.cz. S vybranými uchazeči budou následně sjednány pohovory.)

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 32 820 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka