ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro VELA CZECH, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Ostrava
  • Přidáno: 17. 7. 2024

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(1. kontakt E-MAILEM: v.podskubkova@vela.cz

Jsme česká reklamní společnost s působností po celé České republice a na Slovensku.
Dodáváme reklamní a dárkové předměty firmám i státním institucím již více než 30 let.

Náplň práce:
- příprava účetních dokladů ke zpracování
- archivace dokumentů
- objednávky u externích dodavatelů a případné vyřizování reklamací
- zpracovávání ceníků
- práce s interním informačním systémem v programy Abra
- správa vzorků pro zákazníky

Požadujeme:
- SŠ ekonomického zaměření ukončená maturitou nebo praxe v oboru
- výborná znalost MS Office, Excel
- aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost
- výpis z rejstříku trestů
- znalost účetního programu Abra výhodou
- znalost angličtiny, alespoň psanou formou a jednoduchá komunikace po telefonu

Nabízíme:
- práce na HPP, úvazek 20-30 hodin týdně
- hrubá nástupní mzda 12 500 - 19 000 Kč dle kvalifikace  a podle úvazku
- jednosměnný provoz v rámci pracovní doby 7:30 - 16:00 hod.
- zaškolení
- po 3 letech věrnostní program životního připojištění
- sick days po půl roce
- nástup dohodou)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 12 500 – 19 000 Kč/měsíc

* povinná položka