ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro KROK CZ, v.o.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nošovice
  • Přidáno: 29. 8. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(z:27/8/2024 (vyhrazeno pro OZP)
Pracovní náplň:
- skladník/skladnice do našeho skladu ochranných pracovních oděvů v Nošovicích.
- přejímání zboží
- distribuce pracovních oděvů v pronájmů do výdejních skříní.
- sběr oděvů k vyprání ze sběrných boxů a předání řidiči.
- výdej ochranných pracovních oděvů ze skladu
- čipování oděvů
- vedení příslušné dokumentace.
Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, předložení výpisu z RT
- znalost práce na PC
- maturita výhodou.
Nabízíme:
- kratší pracovní úvazek ve stabilní společnosti s možností prodloužení smlouvy
- jednosměnný provoz pondělí až pátek 6:00 - 13:30 hod.
- stravenky, systém odměn a benefitů.
Kontakt telefonicky, emailem.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 20 000 – 21 500 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon581 698 365 (8:00-13:00 hod.)