ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro Atelier - S, a.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Oflenda 10, Mrákotín, 53901
  • Přidáno: 30. 8. 2024

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Oflenda
NÁPLŇ PRÁCE:
zajištění chodu kanceláře - administrativní podpora vedení
písemná i telefonická komunikace v AJ, NJ, IT, RU - s externími dodavateli
zpracování administrativy k zakázkám (excel tabulky, emaily, …)
komunikace s kolegy napříč společností

POŽADAVKY:
středoškolské vzdělání zakončené maturitou (není podmínkou)
znalost práce s PC (MS 365 - outlook, excel, word, internet)
komunikační dovednosti (psaná komunikace, telefonická komunikace)
AJ, NJ, RU nebo i IT - na komunikativní úrovni (psané i ústní)
samostatnost, spolehlivost, pečlivost, všímavost a zodpovědné chování
ŘP skupiny B
Nedostatek praxe u nás není překážkou, ceníme chuť pracovat.
Možnost na plný, nebo zkrácený pracovní úvazek.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
moderní a čisté prostředí, slevu na výrobky
zázemí české inovativní a stabilní společnosti,
práci na HPP, jednosměnný provoz.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle od 08:00 - 14:00 hodin, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně - Raná 104, 539 01 Hlinsko (7,30-15,00), ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 22 000 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon608 606 696