ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro EKOMONT-LEŠENÍ, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Chemická 1063, Třemošná, 33011
  • Přidáno: 10. 8. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(Výše mzdy bude upravena dle dohody.
Náplň práce - skladové hospodářství v lešení
Požadujeme - ŘP sk. B, popř. sk. C (profesní průkaz - výhodou), fyzická zdatnost, pracovitost, spolehlivost, pečlivost, řízení motorových vozíků (VZV) - výhodou.
Pracovní doba - 7:00 - 15:30, ale v sezoně dle potřeby
Nabízíme zázemí velké lešenářské firmy.
V případě zájmu zasílejte životopis na kosik@ekomont-leseni.cz)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 18 900 Kč/měsíc

* povinná položka