ZpětVycentrovat mapu

Dělník kovovýroby - obsluha stroje - PLZEŇ

Nabídka práce na volnou pozici pro DU-MI CZ s.r.o..

  • vyžadováno: praxe
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Domažlická 1059/180, Plzeň (Nová Hospoda), 30100
  • Přidáno: 11. 7. 2024

Pro jednoho z předních evropských dodavatelů produktů pro stavebnictví hledáme vhodné kandidáty na pozici dělníka kovovýroby.
Přidej se do týmu firmy, které záleží na jejich zaměstnancích!

27 000 – 35 000 Kč/měsíc

Zařazení:
• Operátor CNC strojů, obráběč kovů, operátor výroby, řemeslně a manuální práce, výroba, průmysl a provoz

Pracovní náplň:
• Nastavení a obsluha stroje, výměna nástrojů
• Seřízení stroje, nástrojů, materiálu
• Příprava materiálu k procesu pozinkování
• Rovnání roštů a perek
• Práce s jeřábem
• Měření posuvným měřítkem a měření na pravítku
• Výroba komponentů dle výrobní dokumentace

Požadujeme:
• Vyučení nebo praxi v průmyslu, nejlépe v kovovýrobě (práce s plechem, obsluha strojů apod.)
• Orientace v technické dokumentaci
• Manuální zručnost
• Ochotu pracovat na 3 směny

Nabízíme:
• Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
• Výborná dostupnost MHD
• Dovolená 5 týdnů
• Mobilní paušál
• Zvýhodněné ubytování
• Možnost týdenních záloh
• Stravenkový paušál 116 kč/směna
• Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
• Příspěvek na bydlení
• Docházkový bonus
• Mimořádný bonus
• Náborový bonus
• Prémie
• Letní + vánoční odměny