ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro AIS Automotive Interior Systems Lany s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Zámecká 763, Lány, 27061
  • Přidáno: 7. 9. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
zkušenost s řízením VZV, pečlivost, svědomitost, důslednost,  samostatnost, schopnost týmové práce. Vhodné i pro absolventy, zaučíme si Vás.

Náplň práce:
obsluha VZV, skladování a zacházení se zbožím, příjem / vstupní kontrola příchozích dokumentů, ukládání, skladování a vydávání dílů, značení dodaného materiálu, expedice nakládky,udržování čistoty na přiděleném pracovišti, úzká spolupráce s ostatními odděleními

Nabízíme:
práci v perspektivní a rozvíjející se společnosti na trhu automobilového průmyslu,
práce na HPP, nástup možný ihned, možnost kariérního a profesního růstu, 5 týdnů dovolené, firemní benefity (stravenky, motivační benefitní program, příspěvek za 100% docházku a další).

Místo výkonu práce: provozovna Lány (Středočeský kraj)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 38 000 – 40 500 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon722 980 557