ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci hospodářské správy

Nabídka práce na volnou pozici pro Západočeské konzumní družstvo Sušice.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: náměstí Svobody 135, Sušice, 34201
  • Přidáno: 25. 8. 2024

Odborní pracovníci hospodářské správy:

UpresnujiciInformace(PP na dobu určitou - zástup za MD a RD
POŽADUJEME: SŠ vzdělání s maturitou, komunikativnost, flexibilitu, práce s PC (word, excel)
VÝHODOU: řidičský průkaz B
NÁPLŇ PRÁCE: evidence nájemních smluv, komunikace s nájemníky, zpracování faktur a podkladů pro přefakturaci, zpracování daně z nemovitosti, správa podatelny, vedení a evidence pracovních úrazů, vedení a zpracování dokladů střediska dopravy

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 241 173