Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Nabídka práce na volnou pozici pro ALMED SERVIS, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Čs. pionýrů 197, Seč, 53807
  • Přidáno: 21. 7. 2024

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby):

UpresnujiciInformace(Pracovní doba: od 7:00 do 15:30 hodin
Pracovní náplň:  nakládka, vykládka a rozvoz stravy do daných středisek, běžná údržba vozidla, pomocné práce při údržbě v areálu
Požadavky: řidičský průkaz skupiny B,  praxe s řízením dodávek, bezúhonnost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
Zaměst. výhody: 5 týdnů dovolené, sick day, příspěvek na penzijní a životní připojištění, Benefit karta, příspěvek na stravování.
Místo výkonu práce: Seč

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese: michaela.vavrova@sanatorium-topas.cz

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola