Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Nabídka práce na volnou pozici pro IMG BOHEMIA s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dubická 986/22, Česká Lípa, 47001
  • Přidáno: 16. 8. 2024

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů):

UpresnujiciInformace(Požadavky: SŠ/Vyučení technického směru, znalost práce s měřidly, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC,zodpovědnost, samostatnost, pečlivost.

Náplň práce: Sleduje a kontroluje dodržování technologie výroby, kontroluje vstupní materiály, provádí kontrolu kvality výrobků a kontrolní měření, navrhuje a provádí nápravná opatření, spolupracuje na nových postupech a přípravcích. Vše rádi naučíme, zaškolíme.

Nabízíme: Práci ve stabilní české rodinné firmě v centru ČL, přátelské pracovní prostředí a zajímavé benefity. Možnost prodloužení smlouvy na neurčito.

- 25dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13.a 14.plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, výhodné mobilní volání, možnost další sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 20 000 – 25 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon381 679 993, personalni@img-management.cz