Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro KARTONÁŽ - KOKLAR s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: České Budějovice
  • Přidáno: 1. 8. 2024

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních:

UpresnujiciInformace(Pracovní pozice vyhrazena pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP I. a II. stupně.
Požadavky: vzdělání nerozhoduje.
Nástup: dohodou.
Náplň práce: úklidové práce v penzionech a hotelech v Č. Budějovicích.
Nabízíme: prémie.
Pracovní doba: dle domluvy (bude upřesněno při osobním pohovoru).
V případě zájmu konktaktujte zaměstnavatele nejdříve telefonicky nebo e-mailem a domluvte si schůzku.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 9 500 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 841 492