ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Nabídka práce na volnou pozici pro HC STAV s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Libišany 154, Libišany, 53345
  • Přidáno: 1. 8. 2018

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce Libišany.
Pracovní náplň: zpracování cenových nabídek/nákladového rozpočtu, příprava rozpočtu a souvisejících nákladů v souladu s projektovou dokumentací a v souladu s požadavky investora, komunikace se subdodavateli, poptávka služeb, porovnání a vyjednávání cen pro nabídku - rozpočet, kontrola projektové dokumentace, podkladů pro fakturaci, vedení agendy stavby, zajišťování dokumentace pro předání stavby apod.
Budeme od Vás potřebovat: SŠ (VŠ) - stavebního směru, orientaci v oblasti stavebnictví, dobré komunikační schopnosti se zákazníky a dodavateli, ŘP skupiny B, znalost práce na PC - běžná agenda, znalost kalkulačního programu výhodou (KROS, nebo jiný), čerstvé absolventy ochotné se vzdělávat rádi zaučíme
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Prní kontakt e-mailem nebo telefonicky. )

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 21 900 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon734 245 068