ZpětVycentrovat mapu

Veterinární technici a asistenti

Nabídka práce na volnou pozici pro DYNTEC spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Pražská 328, Terezín, 41155
  • Přidáno: 15. 8. 2024

Veterinární technici a asistenti:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
  administrativa spojená s procesem laboratorních studií v rámci správné
laboratorní praxe,
  v případě probíhající laboratorní studie asistence při veterinárních zákrocích,
  v případě probíhající laboratorní studie péče o hospodářská zvířata
(krmení, ošetřování, úklid, kontrola zdravotního stavu),

Požadujeme:
  střední veterinární škola - veterinární technik nebo SOŠ/SOU
se zemědělským zaměřením,
  znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet),
  řidičský průkaz sk. B,
  schopnost týmové spolupráce,
  organizační schopnosti.

Výhodou (není podmínkou):
  praxe v chovech hospodářských nebo pokusných zvířat,
  znalost angličtiny.

Nabízíme:
  práci ve stabilní firmě,
  pružnou pracovní dobu,
  stravenky, unišeky, mobilní telefon i k soukromému použití, měsíční bonus za docházku,
  možnost dalšího vzdělávání,
  možnost práce na zkrácený úvazek.

Nástup možný od 2. 9. 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis posílejte na e-mail: sd@dyntec.cz. Kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, tel.: 608 950 208

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon608 950 208