ZpětVycentrovat mapu

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro Ing. Vojtěch Meduna.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Šiškovice 33, Licibořice (Šiškovice), 53823
  • Přidáno: 28. 1. 2023

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Šiškovice
Náplň práce: Vedení dřevařského provozu (pilařské truhlářské výroby), příjem zakázek, plánování výroby, komunikace se zákazníky. Vedení denního maloobchodu.
Požadujeme: komunikační a organizační schopnosti, Ř.P. skupiny C, samostatnost, znalost dřevařského oboru výhodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Motivační a výkonnostní ohodnocení, benefity, stravování, práce ve stabilní firmě.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7 do 16 hod. nebo na e-mailové adrese.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon607 637 119; 469 679 155