ZpětVycentrovat mapu

Technik automatizace - mzda 50-65.000 Kč/měs. - do kmene!

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Mladá Boleslav), 702 00
  • Přidáno: 20. 6. 2024

Hledáte práci v automobilovém průmyslu? Máme pro vás skvělou nabídku, přímo do kmene!

Místo výkonu práce v Mladé Boleslavi.

Náplň práce:
- správa automatických zařízení typu AGV, skladových zakladačů a ostatních robotů
- implementace, podávání a realizace zlepšovacích návrhů
- komunikace s dodavateli a řešení operativy
- řešení náhradních dílů a práce v systému SAP
- spolupráce se směnovými techniky montážních linek

Co od Vás očekáváme:
- SOŠ technického směru
- základní znalost IT, uživatelská znalost MS Office a SAP výhodou
- znalost systémů Simatic, Fanuc
- AJ na komunikativní úrovní vítáme
- platné NV 194/2022 (bývalá vyhláška 50/1978)
- samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení

Co Vám můžeme nabídnout:
- měsíční mzdu od 50.000 do 65.000 Kč (dle zkušeností)
- pouze ranní směny
- příspěvek na ubytování
- 25 dní dovolené
- dotované stravování 40,- Kč/den
- možnost kariérního a mzdového růstu
- příspěvek na penzijní a životní pojištění

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810, pište na e-mail eva.zilava@personalfabric.cz, tel. 724 065 854

* povinná položka