ZpětVycentrovat mapu

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro Pelhřimovská vodárenská s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Radětínská 1158, Pelhřimov, 39301
  • Přidáno: 28. 8. 2024

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech:

UpresnujiciInformace(Upřesňující informace:
PRACOVNÍ NÁPLŇ
o Kontrola dodržování technologických postupů
o Odběr a provádění stanovení provozních vzorků
o Vyhodnocování získaných technologický údajů
o Sledování legislativy a plnění vodohospodářských rozhodnutí k odběru podzemních
a povrchový vody a vypouštění odpadních vod
o Tvorba a aktualizace provozních řádů
o Kontrola producentů odpadních vod
o Vedení příslušné technické dokumentace a evidence.
o Komunikace s vlastníkem infrastruktury, státní správou a odběrateli
POŽADAVKY
o SŠ/VŠ - příslušného oboru (vodní stavby, chemie vody, ochrana ŽP, apod.)
o Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
o Praxe v oboru výhodou
o Samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem
o Řidičský průkaz sk. B, další řidičská oprávnění jsou výhodou

Zaměstnanecké výhody:
o Práci ve stabilní společnosti
o Pevnou pracovní dobu v jednosměnném provozu
o Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
o 5 týdnů dovolené
o Pololetní prémie
o Prémiová složka mzdy dle výkonu
o Příspěvek na doplňkové penzijní spoření

Kontakt e-mailem: sebesta@pelhrimovska cz)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 42 000 – 48 000 Kč/měsíc

* povinná položka