ZpětVycentrovat mapu

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Nabídka práce na volnou pozici pro Vojtěch Valenta.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Licibořice 27, Licibořice, 53823
  • Přidáno: 22. 9. 2020

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních):

UpresnujiciInformace(MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Licibořice 27, Licibořice (Chrudim).
NÁPLŇ PRÁCE: Výroba modelů letadel - lakování.
POŽADAVKY: Manuální zručnost. Pro nevyučené možnost zaučení. Dobrý zdravotní stav - nevhodné pro alergiky, astmatiky, kardiaky.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na stravování.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon469679166