ZpětVycentrovat mapu

Ostatní stavební inženýři

Nabídka práce na volnou pozici pro EUROPANEL s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: U Kolory 302, Liberec, 46312
  • Přidáno: 17. 2. 2022

Ostatní stavební inženýři:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
- zodpovědnost, spolehlivost a schopnost samostatné práce
- znalost práce na PC (Auto CAD, Microsoft Office a SketchUp)
- znalost v oboru stavebnictví a dřevovýroby vítána
- mladé zaučíme, praxe v oboru vítána
Nabízíme:
- práci pro stabilní českou firmu EUROPANEl
- nástup možný ihned
- práci na hlavní pracovní poměr nebo i na zkrácený úvazek
- 20 dní dovolené a stravenky
Pracovní náplň:
- budete součástí týmu technického oddělení, hlavním úkolem bude připravovat montážní dokumentace ze systému EUROPANEL v programu AutoCAD a SketchUp
- pro zákazníky budete k dispozici v případě technických dotazů
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724 820 989