ZpětVycentrovat mapu

Hlavní účetní

Nabídka práce na volnou pozici pro OBEC PRASEK.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Prasek 229, Prasek, 50401
  • Přidáno: 20. 9. 2024

Hlavní účetní:

UpresnujiciInformace(Kvalifikační předpoklady a požadavky:
- Ukončené SŠ vzdělání (nebo vyšší) podmínkou
- Znalost podvojného a mzdového účetnictví
- Vyšší uživatelská znalost modulů MS Office
- Plnoletost, bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům podmínkou
- Praxe ve veřejné správě výhodou
- Samostatnost, pečlivost, schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování, komunikativnost

Pracovní náplň:
- Komplexní zpracování účetnictví pro menší obec s rozpočtem cca 15 milionů korun
- Zpracování mezd včetně souvisejících agend
- Příprava podkladů pro práci dalších oddělení správy obce a související úřady
- Realizace platebního styku s bankou, vedení pokladny, fakturace
- Další administrativa související s pracovní pozicí

Nabízíme:
- Klidné, přátelské pracovní prostředí
- Menší pracovní kolektiv
- Plný pracovní úvazek (práce na dobu určitou do 2/2028 - zástup za mateřskou dovolenou)
- 9 tř. dle nař. vlády č. 341/2017 Sb.
- Nástup dle domluvy)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 21 710 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon776 532 654