ZpětVycentrovat mapu

PŘEPÁŽKOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE KLATOVY

Prémiová nabídka práce na volnou pozici pro ČSOB Pojišťovna, a.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Vídeňská 841, Klatovy IV (Klatovy), 33901
  • Přidáno: 19. 6. 2024

Co budete dělat?
*Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
*Dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty).
*Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů).
*Pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti.

Jaké peníze si vydělám?
*Průměrně si u nás vyděláte 30 – 60 tis. (Minimálně však 30 tis.)

Co Vám nabízíme?
*Prestižní a užitečnou práci ve stabilní společnosti, která je jednou z nejlepších na trhu.
*Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
*Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
*Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
*Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
*Částečný home office.
*Flexibilní pracovní dobu.
*Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
*Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
*Možnost dalšího kariérního růstu.

Místo pracoviště:
Vídeňská 841, 339 01 Klatovy IV

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:
*Často a rád komunikujete s lidmi.
*Dokážete argumentovat a hledat řešení.
*Máte min. SŠ vzdělání.

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru. Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

* povinná položka