ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro Friall s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Soběslavská 2098/20, Tábor, 39002
  • Přidáno: 3. 8. 2024

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(Mzda od 40.000 Kč +  bonus z prodeje + osobní ohodnocení

Náplň práce:
- zajištění komplexní obchodní a marketingové činnosti ve svěřeném úseku
- rozvoj obchodního potenciálu u stávajících zákazníků formou návštěv a elektronické komunikace
- vyhledávání a kontaktování nových a potenciálních zákazníků.
- zpracování nabídek pro nové i stávající zákazníky.
- kontrola přítomnosti výrobků na prodejnách
- provádění měsíčního cenového monitoringu, zpracování týdenních reportů výsledků návštěv, pravidelné měsíční meetingy s obchodním manažerem
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání nebo vyučení v oboru,
- předpoklady k obchodní činnosti, schopnost navázat a budovat vztahy se zákazníky
- znalost práce na PC,
- praxi v prodeji rychloobrátkového zboží
- zodpovědný přístup k práci, dobrý zdravotní stav, organizační schopnosti a flexibilitu při plnění pracovních úkolů,
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Nabízíme: stravenky, dodatková dovolená

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00 - 15:30 hod.), e-mailem.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon381 955 122