ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro H & B delta, s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Bobrky 382, Vsetín (Semetín), 75501
  • Přidáno: 21. 7. 2024

Svářeči:

UpresnujiciInformace(NÁPLŇ PRÁCE:
- svařování výrobků z plechu a pozinku, práce ve výrobě
- čtení technické dokumentace, práce s měřidly
- zámečnické a kompletační práce
- příprava a seřízení stroje, kusová výroba, výroba fasádních kazet z plechů a bondů
POŽADUJEME:
- praxe ve svařování (průkaz), zkušenosti ve výrobě výhodou, čtení jednoduchých výkresů a znalost kontrolního měření výhodou, technické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
NABÍZÍME: práce na nejnovějším vybavení v oboru svařování, nejedná se o stereotypní svařování, placené přesčasy nad rámec zákona, firemní benefity (roční odměny, stravenkový paušál 110 Kč, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na PP, příspěvek k životnímu jubileu, penzijní připojištění)
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 14:00 na čísle 725 675 531 nebo e-mailem na: bohdana.valkova@hbdelta.cz.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola