ZpětVycentrovat mapu

Oblastní manažer - jr. s němčinou, Plzeň

Nabídka práce na volnou pozici pro Agentura Salvia, s.r.o..

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Plzeň, 30100
  • Přidáno: 20. 6. 2024

SKVĚLÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY VŠ!
Pro našeho zákazníka, stabilní obchodní společnost, hledáme vhodné kandidátky na pracovní pozici: Oblastní manažer prodejen – jr. s němčinou.

Pracovní náplň:
Odpovědnost za svěřenou prodejnu:
– příjem pracovníků, jejich rozvoj a spolupráce na plánování směn
– péče o zajištění čistoty prodejny a její dobrý vzhled
– zajištění zásobení prodejny a zalistování sortimentu
– inventury
– zodpovědnost za prodejní výsledky

Pro danou pozici je potřeba:
VŠ vzdělání – absolvent s maximálně krátkou praxí
Velmi dobrá znalost ČJ a NJ (slovem i písmem)
Velmi dobrou znalost MS Excel, Word, Outlook
Schopnost reagovat na časté změny
Samostatnost, pečlivost
Komunikativnost a příjemné vystupování
ŘP sk.B, aktivní řidič

Náš klient nabízí:
Zázemí zavedené mezinárodní firmy
Perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti
Platové ohodnocení: 50.000,- Kč až 90.000,- Kč
Kvalitní trenérský program
Práci na HPP

* povinná položka