Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Nabídka práce na volnou pozici pro KERAMO D - Dohorák s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hlávkova 1879/5, Kroměříž, 76701
  • Přidáno: 1. 7. 2023

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu:

UpresnujiciInformace(PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: Komunikace se subdodavateli - výběrová řízení, tvorba subdodavatelských SOD a objednávek, Komunikace s projektanty a  investory, Příprava dokumentů pro stavbyvedoucí, Příprava a vyplňování KZP a TP
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, Vhodné i pro absolventy, Znalost práce na PC (Buildpower, Kros, RTS), Řidičský průkaz skupiny B, Komunikační schopnosti, Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, organizační dovednosti, Aktivní přístup, Chuť do práce a ochota učit se se novým věcem, Časovou flexibilitu
- Nabízíme: notebook, mobilní telefon, stravenky, příspěvek na autorizaci, vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků, firemní akce, nástup možný ihned
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod., paní Dohoráková, tel.: 777 161 267), popř. své písemné nabídky zasílejte na e-mail: info@keramod.cz, nebo poštou na adresu firmy.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 45 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777 161 267
Webhttp://www.keramod.cz