ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro EURONA s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Lhota za Červeným Kostelcem 261, Červený Kostelec (Stolín), 54941
  • Přidáno: 27. 7. 2024

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(Společnost EURONA s.r.o., český výrobce tělové a bytové kosmetiky, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: údržbář - elektrikář, seřizovač / údržbářka - elektrikářka, seřizovačka.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: seřizovací a údržbářské práce v provozu, drobné opravy budov a zařízení, práce související s údržbou venkovního areálu.

Požadavky: organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost, řidičský průkaz sk. B, osvědčení dle vyhlášky č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice (činnosti dle NV 194/2022 Sb.).

Zaměstnavatel nabízí: mzdu na základě zkušeností s motivační složkou dle odvedených výsledků, stravenky 100 Kč/den, příspěvek na penzijní / životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)