ZpětVycentrovat mapu

Pomocní dělníci ve výrobě

Nabídka práce na volnou pozici pro POKART spol. s r.o..

  • lokalita: Holešovská 1677, Holešov, 76901
  • Přidáno: 22. 6. 2024

Pomocní dělníci ve výrobě:

UpresnujiciInformace(pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: manipulace s produkty, skládání a balení
- Požadavky: ochota pracovat ve třísměnném provozu, pracovitost, spolehlivost a zručnost
- Nabízíme: nástup ihned / dohodou, každoroční inflační dorovnání mzdy, podíl na zisku společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna, odměny při pracovních a životních jubileích
- V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: kariera@pokart.cz, nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00-15:00 hod. (pan Hefka, tel.: 604 125 459).)

Vyžadované vzdělání: Bez vzdělání
Hrubá mzda: 25 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon604 125 459