ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci výrobků z textilu a kůže

Nabídka práce na volnou pozici pro Faurecia Plzeň s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Logistická 153, Úherce, 33023
  • Přidáno: 2. 6. 2024

Montážní dělníci výrobků z textilu a kůže:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Logistická 153, Úherce, 330 23 Nýřany
Požadavky:
- Ochota pracovat v třísměnném provozu
- Spolehlivost
Pracovní náplň: montáž autosedaček na lince; vhodné pro fyzicky zdatné uchazeče; práce ve stabilní společnosti; čisté a moderní pracovní prostředí.
Nabízíme:
Náborový příspěvek 7000 CZK, stravování ZDARMA; ubytování ZDARMA po dobu 3 měsíců , poté 140 Kč/DEN; příspěvek na dopravu nebo svoz firemním autobusem; služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti; 25 dní dovolené

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 24 000 – 27 500 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon720748737