ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro Kartáče Souček, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Pardubická 216/77, Hradec Králové, 50004
  • Přidáno: 16. 7. 2024

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
Obsluha a výroba na PLC řízeném stroji
Nastavování stroje

Očekáváme:
Zodpovědný přístup
Zaměření na výkon
Ochota udržovat pořádek a pečlivost
Základy práce na PC

Na co můžete těšit vy:
Mzda 30 000 - 31 000 Kč, když budete mít dobré výsledky, tak můžete mít i víc
Dvousměnný provoz (víkendy nepracujeme)
Pracovní smlouva na dobu neurčitou  Příspěvek na stravování
Prémie za výkonnost

Rádi vás přijmeme ihned nebo dle dohody.
Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis s popisem vaší dosavadní praxe na e-mail: soucek@kartace.com
Těšíme se na vás!)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 31 000 Kč/měsíc

* povinná položka