ZpětVycentrovat mapu

Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zoo

Nabídka práce na volnou pozici pro Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: U zoologické zahrady 147/46, Brno (Ivanovice), 63500
  • Přidáno: 8. 9. 2024

Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zoo:

UpresnujiciInformace(Nástup možný ihned, smlouva na 1 rok

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky

Náplň práce: Chov a zajištění dobrého zdravotního a výživového stavu vám svěřených zvířat, spolupráce na tvorbě expozic, spolupráce na tvorbě druhové chovatelské koncepce.
Požadavky: Střední vzdělání v oboru chovatel zvířat, chovatelské a zpracovatelské práce, zemědělství nebo veterinární péče nebo zkušenost s péčí o kopytníky. Praxe v oboru chovatelství je VÝHODOU; Zájem o danou problematiku a ochotu se učit; Pečlivost, technické myšlení, manuální zručnost. Vhodné pro uchazeče, kteří nemají problém s fyzickou prací za jakéhokoli počasí.

Bližší info na https://www.zoobrno.cz/o-zoo-brno/volna-mista

25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování a penzijní pojištění

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 21 300 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon606 688 317