Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Nabídka práce na volnou pozici pro Purityvision s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Zámecká 73, Střílky, 76804
  • Přidáno: 23. 5. 2024

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby):

UpresnujiciInformace(Pracoviště Střílky
- Náplň práce: Rozvoz zboží do řetězců a velkých prodejen v rámci České a Slovenské Republiky. Řízení dodávky do 3,5 tuny. Manipulace se zbožím, jako nakládka, vykládka v místě provozovny firmy, kontrola množství popř. kvality zboží a obecně odpovědnost za celkovou logistiku skladu.
- Požadavky: řidičský průkaz sk. B, výhodou praxe v oboru a zkušenost s řízením VZV
- Osobnostní předpoklady a dovednosti: dobré řidičské schopnosti, flexibilita, loajalita, důslednost, preciznost, férové jednání, psychickou odolnost, spolehlivost a dochvilnost
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: sleva na firemní produkty, obědy zdarma v místě pracoviště, možnost rozvíjet se a profesně růst
- Kontakt: své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@purityvision.cz.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 19 700 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka