ZpětVycentrovat mapu

Specialisté v oblasti strategie a politiky organizací

Nabídka práce na volnou pozici pro BAEST Machines & Structures, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Černoleská 1930, Benešov, 25601
  • Přidáno: 12. 2. 2021

Specialisté v oblasti strategie a politiky organizací:

UpresnujiciInformace(Pracoviště: Benešov, Černoleská 1930, 256 01 Benešov
Požadujeme:
SŠ/VŠ - strojírenské zaměření
praxe na pozici projektový manažer
znalost  AJ - podmínkou, NJ - výhodou
Výborné komunikační a organizační schopnosti
zodpovědnost za výsledek, maximální pracovní nasazení
odolnost vůči stresu, loajalita, mlčenlivost
Náplň práce:
Řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, předání, vyhodnocení a uzavření projektu (převzetí projektu od obchodního manažera v momentu kontraktace a koordinace jednotlivých činností v projektu k zajištění bezvadné realizace v čase, termínu a nákladech)
Stanovení časového plánu realizace projektu Sestavení, vedení a řízení projektového týmu
Řízení komunikace, podpora, motivace v projektu mezi jednotlivými členy projektu k efektivnímu výkonu Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech
Reportování o stavu realizace projektu vedení společnosti

Nabízíme:
Stabilní a perspektivní zaměstnání - odborný kvalifikační růst
Smluvní mzdu ( základ+prémiové složky)
Příspěvek na dopravu do zaměstnání
Možnost stravování v podnikové jídelně
Možnost ubytování ve firemní ubytovně
Mimořádné odměny dle kvality odvedené práce a výsledku projektu
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování v areálu aj.
První kontakt: osobně ňa adrese: Černoleská 1930, 256 01 Benešov, e-mailem, telefonicky Po - Pá; 9:00 - 14:00)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 29 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon722 711 200